درباره ما

در عرصه کسب و کار ، هر شخص یا شرکتی نیاز به نمایش ارائه خدمات و محصولات خود را دارد که داشتن یک سایت با طراحی اختصاصی این امکان را فراهم می آورد …

بنابراین جهت نمایش هرچه با کیفیت ترِ این فرایند ، تیم دراج همکاری خود را اعلام می دارد. دراج توانایی این را دارد که سایت سفارش شده را بر اساس تکنولوژی روز و بدور از اشکالات احتمالی که ممکن است پس از اتمام کار پیش آید ، ارائه دهد.

در نمونه کارهای دراج می توان

  • سادگی
  • کاربر پسند بودن
  • ابتکار

را یافت.

هر سفارش بمعنای یک ایده نو ست، بنابراین دراج تمام انرژی ، توانایی و مهارت خود را برای خلق آن بکار می گیرد.

آنچه برای دراج اهمیت دارد این است که سفارش را با تمام محتوای مربوطه بسنجد و آن ها را با چینشی مناسب طراحی کند. بدان معنی که ممکن است از نظر سفارش دهنده آنچه در هر بخش از سفارش به نظر زیبا برسد اما در طرح نهایی ، مناسب و چشمگیر نباشد بنابراین دراج با مشاوره مناسب امکان تصمیم گیری در مورد طرح نهایی را فراهم می آورد تا تک تک عناصر جایگاه مناسب خود را داشته و گیرا و جذاب باشند .

شاید این نکات کوچک و بی اهمیت به نظر رسد اما در پیش نمایش اولیه یک سایت، فوق العاده قابل اهمیت می باشند …

طراحی و اجرای دراج به گونه است که به هر قسمت از سایت هرچند از درجه اهمیت کمی برخوردار باشد رنگ دیگری می بخشد تا هیچ قسمتی از آن بلا استفاده و نادیده در نظر گرفته نشود.

استفاده از ترکیب رنگ های مناسب و بجا در هر طرح بر اساس نوع سایت و محتوای آن یکی دیگر از امتیازات دراج می باشد که آن را نسبت به طرح های معمولی و رایج مستثنی می کند.