آراز دیزاین

  • طراحی گرافیک
  • تصویرسازی
  • فونت آیکن
  • 4 الگوی صفحه داخلی

معرفی پروژه:

موضوع این سایت طراحی، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن می باشد.

گام های طراحی:

دراج برای اجرای این سایت نیاز به یک ایده تازه با توجه به موضوع سایت جهت جذابیت هر چه بیشتر نسبت به سایت های شخصیِ دیگر داشت، بنابراین برای ایجاد این تفاوت و همچنین تبادل نظر با آراز دیزاین، اقدام به گنجاندن کاراکتری نمادین مرتبط با موضوع سایت کرد و آن را در بخش هایی که کمبود آن حس می شد قرارداد.
برای طراحی هدر با الهام از ماهیت حوزه های مربوط به وب تصویری از ابزار کار همراه با کاراکتر مربوطه به شکل کاملاً فانتزی با رنگ زمینه ای گیرا طراحی شد و در کنار آن بخشی جهت معرفی به همراه لوگوی شخصی فضاسازی شد.
در بخش بعدی، سرویس هایی که آراز دیزاین ارائه می دهد با دیزاینی متفاوت تشریح و به دنبال آن قسمت دیگری جهت ارائه نمونه کارها به همراه نمایش جزئیاتِ پیاده سازی پروژه اختصاص داده شد.
بخش دیگری به عنوان ارائه پکیج انتخابی جهت سفارش کار طراحی گردید.
و در آخر، این طرح با دیزاین فوتر که شامل نمایش آدرس محل کار روی نقشه، فرم ارسال پیام و امکان برقراری تماس از طریق شبکه های اجتماعی به پایان رسید.
توضیح دیگر اینکه هر بخش با توجه به حالت کاراکتر و با در نظر گرفتن محتوای آن بخش طراحی شده است. قابل ذکر است که طراحی وب به همراه کاراکتر محدودیت هایی را بهمراه می آورد اما دراج با خلاقیت هر چه بیشتر در صدد از بین بردن این محدودیتها بود تا هیچ آسیبی به محتوا و ذهنیت مخاطب نرساند.

تصاویر دیگر پروژه: